Žemės ūkis

Fermų
šildymas
Šiltnamių
šildymas
Sandėlių
šildymas
Pasėlių
džiovinimas

Darbas žemės ūkyje yra susijęs su tam tikromis sąlygomis. Dėl to, įranga turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Fermose ir sandėliuose naudojami prietaisai įprastai pritraukia daugiau nešvarumų ir dulkių. Juos taip pat veikia nuodingos dujos, įskaitant amoniaką (tai ypač aktualu fermose). Žemės ūkyje taip pat gausiai naudojama įvairių valymo ir dezinfekavimo priemonių. Visi šie minėti veiksniai daro neigiamą poveikį įrenginio konstrukcijai bei paspartina koroziją.

Patvari „Master“ įrangos konstrukcija ir aukštos kokybės komponentai rodo, kad ji žemės ūkyje naudojama jau daugybę metų ir visą tą laiką užtikrinto tinkamas sąlygas net ir pačiomis sudėtingiausiomis aplinkybėmis.

Produktai


Greiti montavimo darbai, žema eksploatavimo kaina ir didelis efektyvumas – tai puikus sprendimas pagalbinėms patalpos ir fermos. Jie taip pat puikiai tinka daržovėms ir grūdams džiovinti.

Pastatomi šildytuvai dažniau naudojami didelėse patalpose. Dėl didelio galingumo ir greito oro paskirstymo patalpa (pvz., ferma) įšildoma labai greitai. Galima įsigyti daugelio šių prietaisų pakabinamas versijas.

Geras vėdinimas ir tinkamos sąlygos yra svariausi veiksniai pasėliams ir fermoms. „Master“ drėgmės šalintuvai ir ventiliatoriai leidžia palaikyti reikiamą drėgnumą bei užtikrinti tinkamą oro cirkuliaciją.

Karštuoju metų laiku, efektyvi ir naši aušinimo sistemą fermose yra labai svarbi. Didelėse patalpose MSC siūlo rinktis profesionalius sprendimus – garavimo sistemas.

Naudojimas


Fermų šildymas
Fermų įrangos atšildymas
Pasėlių džiovinimas

Pagalbinių patalpų vėdinimas
Šiltnamių šildymas
Fermų aušinimas

Konsultavimas


Susiraskite vietinį prekybos atstovą ir sužinokite daugiau apie gaminius ir jų pritaikymą.

Taip pat peržiūrėkite kitus verslo sprendimus

Statyba
Gamyba ir logistika
Dirbtuvės ir garažai
Žemės ūkis
Renginiai ir kariuomenė
Avarinė tarnyba