Avarinė tarnyba

Oro
šildymas
Vienos
vietos
šildymas
Vandens
padarytos žalos
šalinimas
Vėdinimas

„Master“ turi parengusi sprendimų nenumatytiems atvejams, po kurių tenka šalinti užliejimo padarinius. Nenumatytų situacijų ar gamtos stichijų metų reikia reaguoti nedelsiant, neatsižvelgiant į sąlygas. „Master“ gaminiai puikiai tinka laikinoms aukų pastogėms šildyti ir užlietiems pastatams džiovinti.

Iš plataus drėgmės šalintuvų asortimento išsirinksite darbui tinkamiausią prietaisą. Profesionalius ir itin efektyvius „Master“ gaminius galima naudoti labai sudėtingomis sąlygomis. Kompaktiško dizaino gaminius galima naudoti mažesnėse patalpose ir privačiuose namuose. Siūloma kartu rinktis ventiliatorius ir oro šildytuvus – taip drėgmę iš pastato pašalinsite visiškai.

Šiais prietaisais daug paprasčiau ir greičiau išdžiovinsite užlietus namus ir patalpas. Jie užkerta kelia pavojingų pelėsių ir grybelių augimui.

Produktai


Pagreitinkite drėgmės šalinimo iš pastatų ir rūsių procesą, kad nenumatytais atvejais patalpas galėtumėte prišildyti greičiau. Dėl greitai atliekamų montavimo darbų ir nedidelio dydžio, šie šildytuvai puikiai tinka nenumatytiems atvejams.

Greitai ir efektyviai sušildo patalpas ir nereikia įrengti tradicinių šildymo sistemų. Tai puikus laikinas sprendimas nuo stichinių nelaimių nukentėjusiems žmonėms.

„Master“ profesionalūs drėgmės šalintuvai yra puikiausia drėgmės pertekliaus iš užlietų patalpų šalinimo priemonė. Dėl didelio efektyvumo ir galio, jie puikiai tinka užliejimo padariniams šalinti.

Naudojimas


Užlietų patalpų džiovinimas
Užliejimo padarinių šalinimas
Greitas patalpų prišildymas

Konsultavimas


Susiraskite vietinį prekybos atstovą ir sužinokite daugiau apie gaminius ir jų pritaikymą.

Taip pat peržiūrėkite kitus verslo sprendimus

Statyba
Gamyba ir logistika
Dirbtuvės ir garažai
Žemės ūkis
Renginiai ir kariuomenė
Avarinė tarnyba