Patarimai

Klientų vadovas buvo sukurtas, siekiant suteikti mūsų partneriams prieigą prie visos konkrečios ir jiems būtinos informacijos apie „Master“ produktus. Vadove galima rasti informaciją apie oro šildytuvų, sausintuvų ir kondicionierių montavimą, eksploatavimą ar konstrukciją.
 • Kaip pasirinkti <br>- pasirinkite tinkamą prietaisą

  Kaip pasirinkti
  - pasirinkite tinkamą prietaisą

  Naudinga priemonė tinkamo įrenginio pasirinkimui. Galios skaičiuoklė leidžia mūsų klientams patikrinti, kokio tipo šildytuvas, sausintuvas ar kondicionierius bus tinkamas nurodytomis sąlygomis ir paskirčiai.
 • Šildymas <br>- mobilūs ir stacionarūs šildytuvai

  Šildymas
  - mobilūs ir stacionarūs šildytuvai

  Vadove pateikiami patarimai ir pastabos apie mobiliųjų ir stacionarių įmonės „Master Climate Solutions” šildytuvų naudojimą. Jis padeda rasti papildomą informaciją apie šios rūšies prietaisus.
 • Sausinimas <br>- technologiniai sprendimai oro sausinimui

  Sausinimas
  - technologiniai sprendimai oro sausinimui

  Vadovas skirtas klientams, kurie domisi technologiniais sprendimais oro sausinimo srityje. Jame pateikta informacija apie didelės ir nepageidaujamos drėgmės pašalinimo būdus.
 • Vėsinimas <br>- oro vėsintuvai ir kondicionieriai

  Vėsinimas
  - oro vėsintuvai ir kondicionieriai

  Vadovas skirtas visiems klientams, kurie naudojo arba norėtų naudoti oro vėsintuvus arba kondicionierius. Jame rasite daugybę patarimų ir pastabų, padėsiančių tinkamai pasirinkti įrenginį.
 • Filmai ir multimedijos

  Filmai ir multimedijos

  Žiūrėkite ir plačiau susipažinkite su mūsų įmone, produktais bei paslaugomis. Filmuose taip pat yra parodytos mūsų gaminių naudojimo sritys bei pateikti pagrindiniai jų bruožai.

 • Instrukcijos

  Instrukcijos

  Visuomet stengiamės patenkinti mūsų klientų lūkesčius ir siekiame, kad jie gautų visą reikalingą informaciją apie įrangą, todėl tinklalapyje pateikiame instrukcijas elektronine forma.