Dirbtuvės ir garažai

Vienos
vietos
šildymas
Šildomos
vietos
Vėdinimas
Aušinimas

„Master“ gaminius taip pat gali naudoti vadinamasis smulkusis verslas. Jų galia mažesnė, jie kompaktiškesni, montuojami greičiau ir paprasčiau bei yra nebrangiai eksploatuojami. Jie dažnai naudojami dirbtuvėse, automobilių plovyklose ir gamyklose. Šie gaminiai įprastai naudojami tam tikru metų laiku, atsižvelgiant į oro sąlygas ir atskirtus įmonininko reikalavimus. Šildytuvus galima naudoti dirbtuvėse, sandėliuose ir atskirose darbo vietose.

„Master“ gaminiai gali būti varomi dyzeline alyva, elektra ir gamtinėmis dujomis. Galima rinktis iš įvairios galios ir paskirties prietaisų.

Produktai


Dirbtuvėms, garažams ir smulkesnėms gamykloms šildyti rekomenduojama naudoti mažesnius ir pigiau eksploatuojamus prietaisus. Populiariausiuose modeliuose nėra dūmų ištraukimo sistemų. Kituose vertuose paminėti gaminiuose yra XL6 radiatoriai.

Dėl didelio efektyvumo ir nedidelių eksploatavimo išlaidų, jie dažnai naudojami remonto dirbtuvėse ir kituose cechuose. Greitai ir efektyviai sušildo patalpas ir nereikia įrengti tradicinių šildymo sistemų.

„Master“ ventiliatoriai užtikrina tinkamą vėdinimą ir oro cirkuliaciją patalpose. Jie padeda išlaikyti patogią darbo vietą.

Mobilių „Master“ oro kondicionierių serija sukuria patogias darbo sąlygas karštuoju metų laiku. Kita smarkiai populiarėjanti prekė yra garuojančio oro vėdinimo sistemos.

Naudojimas


Lauko darbai
Darbuotojų šildymas
Darbo vietos šildymas


Vienos vietos šildymas
Tinkamos oro cirkuliacijos
užtikrinimas

Aušinimas karštuoju metų laiku

Konsultavimas


Susiraskite vietinį prekybos atstovą ir sužinokite daugiau apie gaminius ir jų pritaikymą.

Taip pat peržiūrėkite kitus verslo sprendimus

Statyba
Gamyba ir logistika
Dirbtuvės ir garažai
Žemės ūkis
Renginiai ir kariuomenė
Avarinė tarnyba