Gamyba ir logistika

Šildomos
vietos
Vienos
vietos
šildymas
Vėdinimas
ir aušinimas
Drėgmės
sandėliuose
šalinimas

Didelių gamyklų ir sandėlių šildymas bei vėdinimas įprastai kainuoja labai daug. Tradicinės šildymo sistemos įprastai kainuoja daug ir nėra labai efektyvios. Karštą orą pučiantys šildytuvai greitai ir efektyviai prišildo didelius plotus, užtikrina nuolatinį karšto oro įtekėjimą ir tinkamą cirkuliaciją. Platus įvairiais degalais varomų modelių pasirinkimas suteikia galimybę šildyti tiek didelius plotus, tiek nedideles vietas, pavyzdžiui, atskiras darbo vietas (taip pat tam tikras konkrečias vietas).

„Master“ gaminamas šildytuvas turi sumontuotus ventiliatorius ir drėgmės šalintuvus, sandėliuose ir gamykloje leidžiančius palaikyti norimą klimatą. Būtina paminėti modernią išgaruojančio oro kondicionavimo sistemą, dažnai naudojamą dideliuose pramoniniuose pastatuose.

Produktai


Greitai sumontuojami ir nebrangiai eksploatuojami. Efektyviai ir pagal poreikį sušildo gamyklų ir sandėlių patalpas. Dėl mobilumo, juos galima naudoti skirtingose vietose.

Dėl didelio oro paskirstymo, šis gaminys puikiai tinka dideliems plotams. Dėl nesudėtingų montavimo darbų ir nebrangių degalų sutaupysite šildymo išlaidoms, o dėl pažangios šildymo karštu oru technologijos, pašalinama šilumos nuostolio problema.

Pasirūpinkite tinkamu sandėlių ir gamyklų drėgnumu bei oro cirkuliacija. Montavimo darbai itin paprasti, todėl šiuos gaminius galima montuoti bet kur.

Profesionalios garuojančio oro kondicionavimo sistemos iš esmės yra skirtos dideliems pramoniniams pastatams. Dėl nedidelių eksploatavimo išlaidų ir natūralių oro kondicionavimo procesų naudojimo, tai konkurencinga alternatyva tradicinėms vėdinimo sistemoms.

Naudojimas


Šildoma vieta
Technologiniai šildymo procesai
Darbuotojų šildymas

Biurų šildymas
Vėdinimas
Aušinimas

Konsultavimas


Susiraskite vietinį prekybos atstovą ir sužinokite daugiau apie gaminius ir jų pritaikymą.

Taip pat peržiūrėkite kitus verslo sprendimus

Statyba
Gamyba ir logistika
Dirbtuvės ir garažai
Žemės ūkis
Renginiai ir kariuomenė
Avarinė tarnyba