MASTER XL 61 - didelę paklausą turintys profesionalūs infraraudonųjų spindulių tepaliniai šildytuvai

2016.10.07


Naujojo rudens-žiemos sezono atidarymui įmonė „Master Climate Solutions“ pristato atnaujintą 17 kW infraraudonųjų spindulių tepalinių šildytuvų versiją: Master XL 61. Atsižvelgiant į rinkos poreikius, buvo atlikti tam tikri patobulinimai: pagerinti darbiniai parametrai ir funkcionavimo patogumas.

XL 61 tai 43 kW modelių serijos, daug metų žinomos visoje Europoje, viršūnė. Šildytuvai pagaminti Italijoje iš aukščiausios kokybės komponentų. Vartotojo atžvilgiu svarbiausias atnaujinimas – tai nauja jungtis nuotoliniam termostatui: analoginė arba skaitmeninė, plataus pritaikymo galimybių. Keli oro srauto sistemos ir uždegimo transformatoriaus pakeitimai padeda naudoti šį prietaisą 100%.

Nuo pat jų atsiradimo infraraudonųjų spindulių tepaliniai šildytuvai sudomino plataus masto galutinius vartotojus ir tapo našiausia ir ekonomiškiausia šildymo forma. Dėl savo veikimo metodo jie nešildo oro, bet spinduliuoja šilumą į tikslinę sritį ar objektą, ir tokiu būdu 100% generuojamos šilumos yra naudojama našiai be nuostolių. Šiluma yra ne pučiama, o spinduliuojama, todėl dulkės nepatenka į šildytuvą ir nėra skleidžiamos.

Vietos šildymas yra plačiai naudojamas pramonėje, statybose, logistikoje ir žemės ūkyje. Master XL 61 - tai atsakas į didelį kasmet augantį rinkos poreikį.