Produktai

"Master Climate Solutions" yra oro pagerinimo įrangos gamybos lydere. „Master“ produktai skirti verslo klientams. Jie kiek įmanoma greičiausiu ir lengviausiu būdu padeda pritaikyti darbo vietos aplinką įmonės poreikiams, išlaikant žemus investicijų kaštus.
 • ŠILDYMUI

  ŠILDYMUI

  Mobilūs „Master“ oro šildytuvai gali greitai ir efektyviai apšildyti bet kokias patalpas. Jie gali būti naudojami ir kaip laikinas, ir kaip pastovus šildymo būdas. Siūlome skysto kuro, dujinius ir elektrinius šildytuvus.
 • SAUSINIMUI

  SAUSINIMUI

  „Master“ sausintuvai yra suprojektuoti taip, kad galėtų sumažinti drėgmę įvairiomis sąlygomis. Jie gali būti naudojami pramonėje, statybose, gyvenamuosiuose pastatuose ir daugelyje kitų vietų.
 • AUŠINIMUI

  AUŠINIMUI

  Įmonės „Master“ pasiūloje rasite ir vandeninius, ir mobilius oro kondicionierius su šaldymo reagentu. Jie gali būti naudojami gyvenamosiose patalpose, biuruose ir pramonės objektuose.
 • VĖDINIMUI

  VĖDINIMUI

  Platus ventiliatorių, naudojamų kartu su šildymo ir vėsinimo įranga, pasirinkimas. Tokius prietaisus galima naudoti pagreitinti patalpų vėdinimo ir oro cirkuliacijos procesą.