Renginiai ir kariuomenė

Lauko
šildymas
Palapinių
šildymas
Gelbėjimo
operacijos
Vėdinimas
ir aušinimas

Pramogų pramonėje „Master“ gaminiai yra labai populiarūs. Oro šildytuvai, ventiliatoriai ir oro kondicionieriai dažnai naudojami tiek atliekant paruošiamuosius darbus, tiek pačių renginių, TV reportažų ir fotosesijų metu. Visiškas mobilumas ir greitos sumontavimo galimybės reiškia, kad „Master“ gaminiai yra puikus pasirinkimas laikinose vietose, kuriose kitokių šildymo ar vėdinimo sistemų montavimas būtų neįmanomas arba atimantis daug laiko procesas.

„Master Climate Solutions“ siūlo įvairių palapinių ir salių šildymo sprendimų. Specialiai sukurti prietaisų priedai yra patogūs ir efektyvūs naudoti.

Produktai


Dažnai naudojami palapinėms, scenoms ir sporto salėms šildyti. Platus papildomos įrangos pasirinkimas leidžia prietaisus naudoti įvairiomis sąlygomis.

Dėl didelio oro paskirstymo, šie šildytuvai puikiai tinka dideliems plotams šildyti. Dėl nedidelių eksploatavimo išlaidų, jie dažnai naudojami dideliems sporto centrams šildyti bei didelėms televizijos studijoms.

Užtikrina tinkamą drėgnumą ir cirkuliaciją. Ventiliatoriai dažnai naudojami televizijos studijoms ir fotostudijos vėdinti. Juos taip pat galima naudoti specialiesiems efektams sukurti.

Profesionalios garuojančio oro kondicionavimo sistemos naudojamos dideliems plotams ir palapinėms vėsinti. Mažesnius oro kondicionierius galima naudoti atskiroms ir mažesnėms patalpoms.

Naudojimas


Scenos įrengimas
Scenos šildymas
Televizijos studijų šildymas

Palapinių ir konteinerių šildymas
Palapinių vėsinimas
Specialieji efektai

Konsultavimas


Susiraskite vietinį prekybos atstovą ir sužinokite daugiau apie gaminius ir jų pritaikymą.

Taip pat peržiūrėkite kitus verslo sprendimus

Statyba
Gamyba ir logistika
Dirbtuvės ir garažai
Žemės ūkis
Renginiai ir kariuomenė
Avarinė tarnyba