Atsarga gėdos nedaro, šiluma ranka pasiekiama

Šildymo sezono metu labiausiai ieškomais rinkoje gaminiais yra įvairių rūšių šilumos tiekimo įrenginiai. Katilai, radiatoriai, termo ventiliatoriai – tai labai dažnos ne tik profesionalių, bet ir privačių pokalbių temos.

Pasirodo, kad tais atvejais, kai mums nustebina šalta žiemos diena, o centrinis šildymas neatitinka mūsų lūkesčių arba jo apskritai neturime, dažniausiai ieškome elektrinių šildytuvų. Šie maži prietaisai paprastai gali būti naudojami beveik visur ir be menkiausių pastangų.

Tereikia juos tiesiog įjungti į elektros tinklą ir per trumpą laiką gauname norimą temperatūrą. Reikia, aišku, nepamiršti apie tinkamos šildytuvo galios pasirinkimą. Ji turi būti pakankama tam tikros kubatūros patalpos apšildymui. „Master“ produktų linija siūlo modelius, kurių pajėgumas svyruoja nuo 1 iki 22 kW, o tai atitinka daugelio vartotojų poreikius

Namuose ir garaže

Master elektrinės orapūtės yra skirtos tiek vidaus vartojimui, tiek ir profesionalesniems poreikiams, pavyzdžiui, statybvietėms ar sandėliams. Jos idealiai tinka retkarčiais apšildyti garažą arba džiovinti naujus pastatus bei gali būti naudojamos ilgalaikiam pagalbiniam šaltų sandėlių ar biurų šildymui.

Tvirtos ir patvarios konstrukcijos dėka jos gali būti naudojamos bet kokiomis, net ir labiausiai kraštutinėmis sąlygomis. Šie prietaisai nenaudoja deguonies, todėl be jokių problemų gali būti vartojami uždarose patalpose. Tylus darbas be išmetamųjų dujų ir nemalonių kvapų bei 100% efektyvumas – tai tik keletas iš daugelio šio įrenginio privalumų. Be abejo, vienu iš didžiausių privalumų yra prietaiso mobilumas, tai yra galimybė jį lengvai perkelti į bet kurią vietą patogių rankenų ir palyginti nedidelio svorio dėka.

Įdomiu sprendimu yra B 18 EPR modelis, prie kurio gali būti prijungta lanksti žarna, šilto oro paskirstymui. Jis tinka tais atvejais, kai dėl įvairių priežasčių prietaisas negali būti šildomoje patalpoje. Ilgesnė nei septynių metrų žarna leidžia laisvai tiekti šilumą į nurodytą vietą be tiesioginio įrenginio montavimo būtinybės. Siekiant palengvinti šildytuvo pernešimą, jame papildomai įmontuota patogi rankena ir ratukai.

Kaitintuvas ir ventiliatorius

Dauguma elektrinių orapūčių veikia panašiu principu. Oras yra šildomas elektra maitinamų kaitintuvų. Pagrindiniu tokių prietaisų elementu yra ir ventiliatorius, kuris sukelia priverstinį oro srauto judėjimą. Karštis yra atduodamas priverstinės konvekcijos ir spinduliavimo dėka. Specialiais reguliatoriais galima nustatyti atitinkamą prietaiso galią bei norimą aplinkos temperatūrą.

Konstrukciniai sprendimai

Elektriniuose Master šildytuvuose naudojami tik aukščiausios kokybės sertifikuoti komponentai, tuo užtikrinant jų patikimą veikimą ir našumą. Tai įrodo prestižinis ENEC sertifikatas, patvirtinantis šių prietaisų atitiktį aukščiausiems Europos standartams. Šių modelių projektavimo metu, norint užtikrinti optimalų jų efektyvumą, buvo atsižvelgta į atitinkamą kaitintuvų išdėstymą bei jų plotą, ventiliatoriaus bei kitų medžiagų parametrus.

Vienu iš konstrukcinių sprendimų yra relių panaudojimas, o tai iš esmės skiria „Master“ prietaisus nuo panašių tokio tipo įrenginių, gaminamų Kinijoje. Kiekvienas „Master“ linijos modelis, išskyrus „B 18 EPR“, taip pat turi įmontuotą patalpos termostatą, kuris užtikrina optimalų įrangos panaudojimą ir lengvą patalpos temperatūros kontrolę.

Saugos priemonės

Elektriniai „Master“ šildytuvai turi B sertifikatą, patvirtinantį, kad jei prietaisai naudojami pagal gamintojo rekomendacijas, jie nekelia grėsmės gyvybei, sveikatai, turtui arba aplinkai. Todėl panašiai kaip ir daugelio kitų elektros prietaisų naudojimo atveju, apšildant patalpas elektriniais šildytuvais, būtina laikytis atitinkamų atsargumo priemonių.

Nepamirškite, kad šildytuvų jų darbo metu negalima uždengti, negalima jų statyti šalia užuolaidų ar kitų audinių. Nenaudokite jų ir vonios kambariuose, baseinuose ar kitose vietose, kur jie gali turėti tiesioginį kontaktą su vandeniu. Ypatingas dėmesys turėtų būti kreipiamas į tai, kad šie įrenginiai neveiktų dulkėtose patalpose ar vietose, kuriose yra degių medžiagų, pavyzdžiui, benzino, tirpiklių ar dažų.