AUŠINIMAS

Užtikrina oro vėsinimą, komfortiškos temperatūros ir drėgmės išlaikymą. Turi modernią, tačiau paprastą valdymo sistemą. Oro kondicionierius visų pirma galima naudoti gyvenamose patalpose, biuruose, parduotuvėse, viešbučiuose ir restoranuose.
 • Mobilūs aušintuvai

  Mobilūs aušintuvai

  „Master bio“ aušintuvai orą aušina taikydami paprastą natūralų procesą: garuojantis vanduo sumažina oro temperatūrą. Siurblys paima vandenį iš talpyklos ir sudrėkina platų iš natūralios celiuliozės pagamintą filtrą. Galingas ventiliatorius pučia orą pro filtrą. Vanduo iš filtro ima garuoti ir taip keliais laipsniais sumažina oro temperatūrą. į aplinką patenka ir ją atvėsina šviežias ir švarus oras.

 • Stacionarūs aušintuvai

  Stacionarūs aušintuvai

  Energiją taupantys ir aplinkai nekenkiantys gariniai aušintuvai yra skirti didelių patalpų klimatui kontroliuoti. jie sukuria malonų patalpų klimatą, užtikrindami optimalų temperatūros ir drėgmės derinį.

 • Destratifier ventiliatoria

  Destratifier ventiliatoria

  galingiausi sunkiojo tipo lubiniai ventiliatoriai, apimantys iki 14 metrų. dėl aerodinaminių formų, jie gali cirkuliuoti didžiulius oro kiekius.

 • Profesionalūs ventiliatoriai

  Profesionalūs ventiliatoriai

  Mobilūs ventiliatoriai pagerina kitos – sausinimo, šildymo ir vėsinimo – įrangos darbo rezultatus. Jie gali būti naudojami tiek oro srauto ir apytakos pagerinimui, tiek ir drėgnų vietų džiovinimui.
 • Profesionalūs pūstuvai

  Profesionalūs pūstuvai

  Profesionalūs pūstuvai pagerina kitos – sausinimo, šildymo ir vėsinimo – įrangos darbo rezultatus. Jie gali būti naudojami tiek oro srauto ir apytakos pagerinimui, tiek ir drėgnų vietų džiovinimui.