AUŠINIMUI

Užtikrina oro vėsinimą, komfortiškos temperatūros ir drėgmės išlaikymą. Turi modernią, tačiau paprastą valdymo sistemą. Oro kondicionierius visų pirma galima naudoti gyvenamose patalpose, biuruose, parduotuvėse, viešbučiuose ir restoranuose.
 • Mobilūs aušintuvai

  Mobilūs aušintuvai

  „Master bio“ aušintuvai orą aušina taikydami paprastą natūralų procesą: garuojantis vanduo sumažina oro temperatūrą. Siurblys paima vandenį iš talpyklos ir sudrėkina platų iš natūralios celiuliozės pagamintą filtrą. Galingas ventiliatorius pučia orą pro filtrą. Vanduo iš filtro ima garuoti ir taip keliais laipsniais sumažina oro temperatūrą. į aplinką patenka ir ją atvėsina šviežias ir švarus oras.

 • Stacionarūs aušintuvai

  Stacionarūs aušintuvai

  Energiją taupantys ir aplinkai nekenkiantys gariniai aušintuvai yra skirti didelių patalpų klimatui kontroliuoti. jie sukuria malonų patalpų klimatą, užtikrindami optimalų temperatūros ir drėgmės derinį.

 • MASTER AC 24 mobilus įrenginys

  MASTER AC 24 mobilus įrenginys

  AC 24 oro kondicionierius yra mobilus įrenginys, sukurtas visų pirma siekiant užtikrinti oro kondicionavimą laikinuose ar gabenamuose pastatuose ar palapinėse. AC 24 yra skirtas išoriniam naudojimui su tiekiamu oru ir grįžtamuoju oru, prijungtu prie palapinės.