Belaidis BLP 17 M DC papildo „Master“ dujinių šildytuvų seriją

2015.02.12

Praėjus beveik metams nuo paleidimo į Europos rinką, „Master Climate Solutions“ sukurtas akumuliatoriumi maitinamas dujinis šildytuvas BLP 17 M DC jau yra laikomas idealiu įrenginiu statybininkams, montuotojams bei atskiriems naudotojams. Šis novatoriškas prietaisas atveria įvairias galimybes ir puikiai papildo esamą „Master“ dujinių šildytuvų seriją.

BLP 17 M DC įneša naujų vėjų į nešiojamų šildytuvų tinką bei pademonstruoja naujas plėtros kryptis. Dėl kompaktiško dydžio, greito sumontavimo ir galimybės dirbti be maitinimo šaltinio šį prietaisą galima naudoti beveik bet kokiomis sąlygomis. Dėl to šio modelio šildytuvas yra dar mobilesnis ir patogesnis.

BLP 17 M DC yra 10–16 kW galios ir turi 14,4 V ličio jonų akumuliatorių, užtikrinančių 8 valandų darbą. Išeikvotą „Master BAT3“ galima įkrauti vos per valandą, naudojant „Master CHA“ akumuliatorių įkroviklį. Kad naudotojui būtų patogu, šildytuvą taip pat galima maitinti suderinamu „Bosch“ akumuliatoriumi. Jei belaidis prietaisas nėra reikalingas, šildytuvą galima įjungti į elektros tinklą. Prietaisas suvartoja nedaug elektros energijos (10 proc. naudojant standartinį 16 kW modelį), todėl jį naudoti yra efektyvu ir nebrangu. Taip pat labai svarbu tvirta ir patvari konstrukcija bei lengva priežiūra. Niekada anksčiau prietaiso nebuvo galima taip patogiai ir kartu efektyviai naudoti.