Kaip pasirinkti

Naudinga priemonė, pasirenkant tinkamą įrenginį. Galios skaičiuoklė leidžia klientams patikrinti, kokio tipo oro šildytuvas, sausintuvas ar kondicionierius tiks nurodytoms sąlygoms ir paskirčiai.

Pastaba! Prašome visuomet aptarti gautą rezultatą su pardavėju!

 • Šildytuvo galios skaičiuoklė

  Šildytuvo galios skaičiuoklė

  Prieš pasirinkdami šildytuvą, apskaičiuokite reikiamą prietaiso galią. Tereikia įvesti patalpos matmenis, nurodyti norimą temperatūrą bei temperatūrą išorėje ir įvesti izoliacijos tipą.

 • Kaip išsirinkti jums tinkamą oro sausintuvą

  Kaip išsirinkti jums tinkamą oro sausintuvą

  Sausintuvų panaudojimo galimybės yra labai plačios, tačiau tam, kad šis prietaisas gerai atliktų savo uždavinį, turi būti tinkamai parinktas jo našumas. Rekomenduojame pasinaudoti mūsų paruošta našumo skaičiuokle.
 • Kaip išsirinkti jums tinkamą oro vėsintuvą

  Kaip išsirinkti jums tinkamą oro vėsintuvą

  Master oro vėsintuvai gali būti pritaikyti daugelyje sričių. Tačiau norint užtikrinti tinkamą veikimą pagal numatytą paskirtį, būtina pasirinkti tinkamą oro vėsintuvo modelį ir galingumą. Norėdami sužinoti, kuris oro vėsintuvas jums tinka, skaitykite toliau esančią informaciją.
 • Kaip išsirinkti jums tinkamą lubinį ventiliatorių

  Kaip išsirinkti jums tinkamą lubinį ventiliatorių

  Karštas oras kyla į viršų. „Master“ lubinis ventiliatorius leidžia pašildytam orui grįžti žemyn. Dėl to sutaupoma apie 30 proc. energijos.