„Master Climate Solutions Group“ yra nauja „European Rental Association“ narė

2015.05.11

Balandžio pradžioje „Master Climate Solutions Group“ tapo „European Rental Association“ nare. Tai svarbus pripažinimas grupei, kuri atveria kelią naujoms perspektyvoms plėtrai nuomos sektoriuje.

Būdama didelės galios profesionalams skirtos įrangos gamintoja „Master Climate Solutions“ puikiai patenkina nuomos rinkos poreikius. Pastaruosius metus grupė intensyviai kūrė nuomos įmonių reikalavimus atitinkančių gaminių seriją.

Prisijungusi prie ERA, „Master Climate Solutions“ gauna daug puikių galimybių veikti nuomos sektoriuje. Būdama nare, ji gauna naujausią informaciją apie rinką, naujausias tendencijas, o taip pat gali dalintis idėjomis ir patirtimi su ekspertais iš visos Europos. Nuo šiol MCS gali daug glaudžiau bendradarbiauti su savo klientais bei suprasdama jų poreikius kurti geresnius sprendimus.

ERA yra atstovė Europoje, atsakinga už nuomos rinkos koncepcijos reklamavimą ir augimo skatinimą. Jos nariai yra Europoje pirmaujančios įmonės: gamintojai, nuomos įmonės ir paslaugų teikėjai.

Artėjančioje ERA suvažiavime, kuris vyks Romoje birželio 3 ir 4 d. MCS gauna galimybę save pristatyti kaip naują narę.