Master šildytuvai šildo artistus per XIX didžiojo Kalėdų labdaros orkestro finalą

Šiais metais Didysis Kalėdų labdaros orkestras grojo urologinėmis ir nefrologinėmis ligomis sergantiems vaikams. Visoje Lenkijoje vyko renginiai, koncertai, šventės, kurių metu buvo renkami pinigai medicinos įrangai pirkti. Poznanėje sceną šildė „Master“ šildytuvai.


Čia pagrindine finalo vieta buvo scena prie pilies. Kaip ir kiekvienais metais surengta nemažai koncertų ir aukcionų, o įmonė „MAKO“ iš Pžežmierovo užtikrino renginio scenos apšildymą nešiojamais oro šildytuvais. Jų dėka, nepaisant kaprizingo ir šalto oro, artistai ir vedantieji galėjo gana komfortinėmis sąlygomis skatinti žiūrovus dalyvauti akcijoje.

Buvo susitarta, kad 12 x 12 x 8 m 1152 m³ bendro ploto sceną šildys du šildytuvai su dūmtakiais. Panaudoti „BV 290“ modeliai, kurių kiekvieno galia buvo 81 kW. Renkantis tinkamą įrangą, reikia atsižvelgti į tai, kad scenos nėra uždarais objektais ir į jas pastoviai įplaukia šalto oro srautas. Šildytuvai buvo pastatyti scenos šonuose, o šiltas oras atvedamas per šoninėse sienose platformos priekyje pravestomis žarnomis. Tokiu būdu šiltas oras buvo tolygiai paskirstomas per visą paviršių.

Sidabrinės žarnos papildomai buvo atremtos ant specialaus metalinio rėmo. Išlindusios tarp muzikinės aparatūros žarnos, susiliejo su kita scenos įranga, nepažeisdamos jos estetinės išvaizdos.

Per pastarąjį Didžiojo Kalėdų labdaros orkestro finalą lauko temperatūra svyravo nuo 0-5 °C. Šildytuvai pakėlė temperatūrą scenoje apie 10 °C.

Priešais sceną buvo įrengta vadinamoji režisieriaus dalis. Maždaug 6 m² ploto palapinę apšildė mažesnis 20 kW galios Master BV 70 šildytuvas, prie kurio buvo prijungta karštą orą platinanti žarna, išeinanti į platformą per galinę palapinės sienelę.Šildytuvai dirbo praktiškai visą dieną: nuo 9 val. ryto iki vėlaus vakaro, kuomet renginys baigėsi. Visas įrangos montavimo ir išmontavimas užėmė vos 30 minučių. Vietoje visą laiką buvo įmonės „MAKO“ darbuotojas, stebintis teisingą įrangos veikimą. Verta paminėti, kad bendrovė taip pat atvežė atsarginį šildytuvą, kuris buvo paruoštas netikėto kurio nors veikiančio prietaiso gedimo atveju.


Ta pati šildymo sistema taip pat buvo pritaikyta 2010 m. lapkričio 11 d.,
švenčiant Poznanėje Švento Martyno gatvės pavadinimo vardines.