MCS grupė

„Master Climate Solutions Group“ yra pasaulyje pirmaujanti nešiojamos įrangos, skirtos šildyti, surinkti drėgmę ir vėdinti, gamintoja.

Master
„Master“ prekės ženklas jau daugiau kaip 50 metų pirmauja profesionalių nešiojamų šildytuvų rinkoje.


MCS
Specifiniams JAV ir Kanados poreikiams patenkinti specialiai sukurtas MCS prekės ženklas. MCS reiškia: „pagaminta Amerikai“.


Remington
„Remington“ gaminiai patenkina pradedančiųjų šildymo sprendimų naudotojų poreikius.


„Master“ ir „Remington“ yra daugelyje pasaulio šalių, išskyrus JAV ir Kanadą, įregistruoti MCS prekių ženklai.Ją šiuo metu sudaro keturios bendrovės, aptarnaujančios klientus visame pasaulyje.

MCS Italy

MCS Italy įsikūrusi Italijoje Pastrengo mieste, netoli Veronos, kur vykdomi pagrindiniai projektavimo ir gamybos darbai. Bendrovei priklauso dvi gamyklos ir platintojų tinklas, glaudžiai bendradarbiaujantys su „MCS“.

Patyrusių inžinierių kolektyvas nuolat kuria projektus ir diegia į gamybą naujus produktus. Bendrovėje kuriami ir gaminami mobilūs šildytuvai, atitinkantys aukščiausius saugos ir patikimumo standartus bei galiojančias pripažintų Europos kokybės kontrolės ir leidimų išdavimo institutų, tokių kaip TÜV ir DVGW, sertifikavimo procedūras.

Kelios gamybos linijos, kurių kiekviena skirta konkrečiai produktų serijai, bei profesionalūs operatoriai ir speciali įranga leidžia išlaikyti aukštą gaminių kokybę. Čia gaminami dujiniai bei skysto kuro šildytuvai be dūmtakio ir su juo.

Visi gaminiai yra pakuojami ir laikomi sandėlyje, aptarnaujančiame klientus iš Pietų Europos ir už Europos ribų.

MCS Central Europe

MCS Central Europe – tai gamintojas ir logistikos centras, įsikūręs Lenkijoje netoli Poznanės esančioje Gondki vietovėje.

Čia yra aukštos kokybės elektrinių šildytuvų montavimo bei universalaus skysto kuro katilų, kurie yra puikiu ekologiniu sprendimu, kadangi šie prietaisai naudoja biodyzeliną bei dyzeliną, gamybos linijos. Lenkijoje taip pat gaminami aukšto slėgio skysto kuro šildytuvai su dūmtakiu.

MCS Central Europe taip pat yra pagrindiniu atsarginių dalių Europoje sandėliu. Dalys yra siunčiamos tiesiogiai į serviso centrus visame žemyne.

Dzięki dobrej lokalizacj MCS Central Europe taip pat tapo puikiu gatavų produktų, skirtų Šiaurės ir Rytų Europos šalims, sandėliu.

MCS Russia

MCS Russia yra trečia „MCS“ grupei priklausančia dukterine bendrove, įsikūrusia netoli Maskvos.

Čia yra komercinis biuras bei atsarginių dalių sandėlis, kurių pagrindine užduotimi yra klientų iš Rusijos, Kazachstano, Uzbekistano, Gruzijos ir Azerbaidżano aptarnavimas bei techninės paramos jiems teikimas.

MCS China

MCS China yra jauniausia iš „MCS“ grupės bendrovių. Kinijoje, Šanchajuje įsikūrusi įmonė siūlo komercinę ir techninę paramą šio regiono klientams. Čia yra gatavų gaminių ir atsarginių dalių sandėliai.

MCS China - tai taip pat komponentų gamybai tiekėja visoms grupės gamykloms.