MCS grupė

„Master Climate Solutions“ yra pasaulyje pirmaujanti nešiojamos

įrangos, skirtos šildyti, surinkti drėgmę ir vėdinti, gamintoja.Master prekės ženklas jau daugiau kaip 50 metų pirmauja profesionalių nešiojamų šildytuvų rinkoje.

Master

Master Climate Solutions yra Dantherm Group registruotas prekinis ženklas. Kompanija Dantherm Group, kurios centrinė būstinė yra įsiūrusi Danijoje, atstovaujama 13-oje šalių, tame tarpe: Danijoje, Jungtinėje Karalystėje, Šveicarija, Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje, Ispanijoje, JAE, Švedijoje, Kinijoje, Rusijoje, Norvegijoje.

Dantherm S.p.A. įsikūrusi Italijoje Pastrengo mieste, netoli Veronos, kur vykdomi pagrindiniai projektavimo ir gamybos darbai. Bendrovei priklauso dvi gamyklos ir platintojų tinklas, glaudžiai bendradarbiaujantys su „MCS“.

Patyrusių inžinierių kolektyvas nuolat kuria projektus ir diegia į gamybą naujus produktus. Bendrovėje kuriami ir gaminami mobilūs šildytuvai, atitinkantys aukščiausius saugos ir patikimumo standartus bei galiojančias pripažintų Europos kokybės kontrolės ir leidimų išdavimo institutų, tokių kaip TÜV ir DVGW, sertifikavimo procedūras.

Kelios gamybos linijos, kurių kiekviena skirta konkrečiai produktų serijai, bei profesionalūs operatoriai ir speciali įranga leidžia išlaikyti aukštą gaminių kokybę. Čia gaminami dujiniai bei skysto kuro šildytuvai be dūmtakio ir su juo.

Visi gaminiai yra pakuojami ir laikomi sandėlyje, aptarnaujančiame klientus iš Pietų Europos ir už Europos ribų.