Naudojimas

 • Statyba

  Statyba

  Statybų pramonė yra pagrindinė „Master“ gaminių rinka. Šioje srityje dažnai naudojami oro šildytuvai ir drėgmės surinktuvai. Renkantis prietaisą labai svarbu galimybė jį naudoti sudėtingomis sąlygomis, todėl ieškoma patvarios konstrukcijos ir didelio efektyvumo.
 • Gamyba ir logistika

  Gamyba ir logistika

  Didelių gamyklų ir sandėlių šildymas bei vėdinimas įprastai kainuoja labai daug. Tradicinės šildymo sistemos įprastai kainuoja daug ir nėra labai efektyvios. Karštą orą pučiantys šildytuvai greitai ir efektyviai prišildo didelius plotus, užtikrina nuolatinį karšto oro įtekėjimą ir tinkamą cirkuliaciją.
 • Dirbtuvės ir garažai

  Dirbtuvės ir garažai

  „Master“ gaminius taip pat gali naudoti vadinamasis smulkusis verslas. Jų galia mažesnė, jie kompaktiškesni, montuojami greičiau ir paprasčiau bei yra nebrangiai eksploatuojami. Jie dažnai naudojami dirbtuvėse, automobilių plovyklose ir gamyklose.
 • Žemės ūkis

  Žemės ūkis

  Darbas žemės ūkyje yra susijęs su tam tikromis sąlygomis. Dėl to, įranga turi atitikti tam tikrus reikalavimus. Fermose ir sandėliuose naudojami prietaisai įprastai pritraukia daugiau nešvarumų ir dulkių. Juos taip pat veikia nuodingos dujos, įskaitant amoniaką (tai ypač aktualu fermose).
 • Renginiai ir kariuomenė

  Renginiai ir kariuomenė

  Pramogų pramonėje „Master“ gaminiai yra labai populiarūs. Oro šildytuvai, ventiliatoriai ir oro kondicionieriai dažnai naudojami tiek atliekant paruošiamuosius darbus, tiek pačių renginių, TV reportažų ir fotosesijų metu.
 • Avarinė tarnyba

  Avarinė tarnyba

  Master product offer includes ready-made solutions for emergency forces responsible for post-flooding clean-up. During emergencies or natural disasters it is necessary to react immediately regardless of conditions. Master products allow to quickly heat up temporary shelters for the victims and to dry up flooded buildings.