Naujieji didelės galios „Master“ drėgmės surinktuvai

2014.11.03

Pirmaujanti nešiojamų šildytuvų ir drėgmės surinktuvų gamintoja „Master Climate Solutions“ pristato naują didelės galios drėgmės surinktuvų su plastikiniais korpusais seriją. Gaminiai skirti profesionaliam naudojimui statybininkams ir nuomos įmonėms.

MCS pasiūlymą sudaro du modeliai: DHP 45 er DHP 65. Abu šie prietaisai yra efektyvus ir gali be sustojimo veikti 24 valandas per parą. Dėl didelės galios, atitinkamai 42 ir 52 l / 24 val. bei didelės oro cirkuliacijos 500 m3/val. jie yra tinkami naudoti didelėse patalpose ir užtikrina greita drėgmės pašalinimą. Dėl itin tvirto ir pažeidimams atsparaus rotacinio liejimo būdu pagaminto plastikinio korpuso juos galima naudoti itin sudėtingomis sąlygomis. Visos elektroninės dalys taip pat gerai apsaugotos.

Gamintojas pabrėžia patogumo svarbą, todėl prietaisas turi patogią rankeną ir didelius guminius ratukus. Naujus drėgmės rinktuvus galima sudėti vienas ant kito, paprasta atidaryti ir išvalyti (ir naudojant vandens srovę). Taip pat reikia paminėti visiems profesionaliems naudotojams svarbias funkcijas – drėgmėmatį ir valandų skaitiklį. Taip pat yra galimybė prijungti kondensatui pašalinti skirtą žarną bei vandens siurblį. Puikus privalumas – automatinis greitas atšildymas naudojant karštas dujas.

Naujieji „Master“ drėgmės surinktuvai – tai labai konkurencingas ir patrauklus pasiūlymas rinkai, o dėl puikių parametrų profesionalai juos greitai įvertins.