Neprilygstami „Master BV“ - specialistų sukurti šildytuvai

Nešiojamieji skysto kuro šildytuvai su dūmtakiu yra plačiai naudojami įvairiose srityse, pavyzdžiui, statybose ar žemės ūkyje. Taigi, rinkoje rasite daug šio tipo prietaisų. Problema atsiranda tuomet, kai reikia nuspręsti, kokį modelį pasirinkti.

Kainų skirtumai, unikalios savybės, pažįstamų ar pardavėjo rekomendacija – tai dažniausi argumentai, į kuriuos atsižvelgiama pirkimo metu. Tačiau atrodo, kad kartais užtenka atidžiau pažvelgti ir į akivaizdžius pranašumus, ir į smulkias detales, kurios gali nulemti prietaiso pasirinkimą.

Master BV tipo šildytuvai sukurti, turint galvoje reikliausius vartotojus. Pažvelgus į jų išorines savybes bei techninius sprendimus, galima pastebėti nepaprastai kruopščią prietaisų gamybą bei pritaikymą net ir labiausiai kraštutinėms sąlygoms.

Šiluma panorus

Pagrindiniu šių prietaisų privalumu yra jų aukštas našumas bei greitas įjungimas. Pakanka šildytuvą įjungti į elektros lizdą, į kuro talpą įpilti kuro ir, jeigu prietaisas naudojamas patalpų viduje, prijungti specialų dūmtakį degimo produktų išmetimui. Prietaisas gali būti bet kuriuo metu įjungtas. 20 - 81 kW galios intervale yra net keturi šio įrenginio modeliai, taigi kiekvienas gali pasirinkti sau tinkamą. Išrankesniems gamintojas siūlomi prietaisai, kurių galia viršija 130 kW.

Šildytuvuose su dūmtakiu įmontuotas šilumokaitis, kurio dėka patalpos yra šildomos švariu karštu oru. Degimo produktai yra atskiriami nuo šilto oro ir išmetami išorėn. Tai suteikia saugumo ir komforto jausmą.

Prie kiekvieno iš šių šildytuvų galima prijungti temperatūrą reguliuojantį patalpos termostatą. Jis leidžia automatiškai valdyti pastato šildymą bei sumažina per dideles degalų sąnaudas, kurios galėtų atsirasti, jei temperatūra nebūtų analizuojama

Unikali rezervuaro forma

Ne daug kas žino, kokia svarbi yra tinkama kuro bako forma. Papildomas išgaubimas prietaiso priekyje (virš degalų lygio) lemia tai, kad šildytuvo pernešimo metu degalai kaupiasi būtent šioje papildomoje vietoje. Taip pakinta šildytuvo svorio centras ir palengvėja prietaiso transportas.


Savo ruožtu kitoje bako pusėje yra įduba (žemiau degalų lygio), kurioje kaupiasi visas purvas arba vanduo. Juos galima lengvai pašalinti, atsukus varžtą.

Tokios formos bakas rinkoje išskiria Master šildytuvus.

Taip pat verta paminėti, kad šildytuvai turi įmontuotus ratukus bei patogią rankeną, palengvinančius prietaisų pernešimą. Jie taip pat turi išorinį kuro lygio indikatorių, kurio dėka galite lengvai kontroliuoti kuro suvartojimo laipsnį.

Techniniai patogumai

Gamintojas pagalvojo ir apie tokius techninius sprendimus, kurie padeda ne tik kasdieniniame naudojime, bet ir priežiūros darbų metu. Nauji modeliai turi patvaresnę ir tvirtesnę, vielos tinkleliu apipintą kuro žarną. Kuro filtras, esantis naujame skaidriame korpuse, leidžia lengvai nustatyti, kada reikia jį išvalyti arba pakeisti. Taip pat padaryti pakeitimai BV 77 modelio uždegimo sistemoje, kurioje esantis valdiklis turi įmontuotą transformatorių.

Šis pakeitimas leido integruoti uždegimo ir liepsnos kontrolės funkcijas. Tai labai patogu priežiūros darbų metu. Visi „Master BV“ modeliai taip pat turi atvėsimo termostatą. Tik „BV 77“ modelyje jis yra pakeistas pastoviu atvėsimo laiku, užprogramuotu prietaiso elektronikos sistemoje.

Susidūrus su dažnai sunkiu sprendimu, kokį prietaiso modelį pasirinkti, verta išsamesnės informacijos paprašyti specialistą. Iš išorės nematomi dalykai iš tiesų gali būti lemiamais. Reikia nepamiršti, kad kaina dažnai eina kartu su kokybe. Žinomų bendrovių, pramonės lyderių prietaisai yra aukščiausio lygio ir galite būti tikri, kad jų funkcionalumas ir pagaminimo kokybė neatneš nemalonių netikėtumų. Kalbant apie „Master“ šildytuvus, nėra jokių abejonių, kad jie buvo sukurti, atkreipiant dėmesį į mažiausias smulkmenas.

Uždengtas filtras senuose modeliuose.


Naujas, skaidrus filtro korpusas.

Papildomi priedai

lanksti žarna šilto oro paskirstymui
prijungimo prie karšto oro žarnų komplektas
patalpos termostatas
kuro šildytuvas
nerūdijančio plieno gartraukis

Galimi modeliai

Skysto kuro šildytuvas su dūmtakiu Master BV 77E (20 kW)
Skysto kuro šildytuvas su dūmtakiu Master BV 110E (33 kW)
Skysto kuro šildytuvas su dūmtakiu Master BV 170E (47 kW)
Skysto kuro šildytuvas su dūmtakiu Master BV 290E (81 kW)