Privatumo politika

Privatumo politika buvo sukurta, siekiant apsaugoti mūsų interneto svetainės lankytojų teises ir išaiškinti asmens duomenų rinkimo, saugojimo ir naudojimo taisykles.

Asmens duomenų rinkimas

Asmens duomenys, elektroninio pašto adresai ir kiti kontaktiniai duomenys renkami, naudojant formas, kurias galima rasti internete, taip pat tiesioginio susirašinėjimo metu.

Kiekvienas asmuo, teikiantis savo duomenis, kartu sutinka su šia privatumo politika.


Asmens duomenų saugojimas ir naudojimas

Visi asmens duomenys yra saugomi ir naudojami, vadovaujantis 1997.08.29 d. Įstatymu dėl asmens duomenų apsaugos.

Asmens duomenys naudojami:
- atsakant į užduotą klausimą ir teikiant papildomos informacijos;
- siunčiant užsakytas prekes ir rinkodaros medžiagą;
- vykdant rinkodaros veiklą, pavyzdžiui, atliekant rinkodaros tyrimus, renkant statistinius duomenis;
- informuojant apie naujus produktus, akcijas ir pasiūlymus;
- išlaikant esamus ryšius su klientais.

Neteikiame asmens duomenų tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai turimas vartotojo sutikimas arba duomenų reikalauja tam įgaliotos įstaigos (policija, prokuratūra, teismas ir pan.), turinčios įtarimų dėl vartotojų teisių pažeidimų.

Kiekvienas vartotojas turi teisę tikrinti, modifikuoti arba ištrinti savo asmens duomenis iš duomenų bazės. Tokiu atveju prašome kreiptis į mūsų biurą.


Slapukų failai

Slapukų failai, arba tiesiog slapukai, tai tekstiniai failai, kuriuos išsaugo svetainė jūsų kompiuteryje arba kitame įrenginyje, kuriuo naršote internetą. Šie failai leidžia svetainei atpažinti naršyklę, su kuria jungiatės prie svetainės, arba išsaugoti nustatymus ar kitą informaciją.

„Dantherm Sp. z o.o” naudoja slapukus savo svetainėse, kad pagerintų jų veikimą ir pasiūlytų klientams įvairių paslaugų bei funkcinių galimybių. Naudotojas turi galimybę naršyklėje blokuoti arba apriboti slapuko failą, tačiau tokiu būdu nebus galima naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis.

„MCS“ svetainė naudoja slapukus įvairiais tikslais, pavyzdžiui, informacijai išsaugoti naudotojo naršomoje svetainėje. Slapukai taip pat renka informacija apie tai, kaip naudotojas naršo svetainę, įskaitant turinį, kurį jis spustelėjo naršymo metu. Šie slapukai gali būti perduoti į tinklalapio analitikos įrankius, tačiau ten jie naudojami išimtinai tik svetainės veikimo tobulinimui.

Slapukai seka informaciją apie tai, ką naudotojas naršo mūsų svetainėje, o tai leidžia pateikti specialius suasmenintus pasiūlymus arba naudotoją dominančią informaciją.

Visose interneto naršyklėse galima blokuoti arba ištrinti slapukus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie failų valdymą, peržiūrėkite savo naršyklės žinyno failus.


Papildomos pastabos

Pasiliekame sau teisę daryti pakeitimus šioje privatumo politikoje. Kiekvienas vartotojas įsipareigoja laikytis galiojančiosios versijos.

Visus šią privatumo politiką liečiančius klausimus ar pastabas siųskite mūsų elektroninio pašto adresu.