Sausinimas

Vadovas skirtas klientams, kurie domisi technologiniais sprendimais oro sausinimo srityje. Jame pateikta informacija apie didelės ir nepageidaujamos drėgmės pašalinimo būdus.
 • Kaip gaminami geriausi Italijos vynai?

  Kaip gaminami geriausi Italijos vynai?

  Sausintuvai dažnai naudojami maisto pramonėje, džiovinant vaisius, daržoves ir sėklas. Tokio tipo produkcijoje labai svarbu yra išlaikyti tinkamą temperatūrą ir drėgmės lygį patalpose, kuriose produktai yra laikomi. Todėl sausintuvai čia vaidina svarbų vaidmenį, padėdami išlaikyti tinkamas klimatines sąlygas.
 • Sausinimo būdai

  Sausinimo būdai

  Oro sausinimas – tai vandens garų kiekio sumažinimo ore procesas. Orą galima džiovinti įvairiais būdais: šildymo ir vėdinimo, kondensacijos, adsorbcijos.

 • Kaip prietaisas veikia? Kondensacinių sausintuvų veikimo principas

  Kaip prietaisas veikia? Kondensacinių sausintuvų veikimo principas

  Svarbiausia kondensacinio oro sausintuvo dalimi yra kompresorinė šaldymo sistema. Jos dėka vyksta vandens garų kondensacija, o tuo pačiu mažinamas vandens kiekis ore.
 • Oro sausintuvų eksploatavimo taisyklės

  Oro sausintuvų eksploatavimo taisyklės

  Pagrindinės kondensacinių kompresorinių sausintuvų eksploatavimo taisyklės. Toliau pateikta diagrama rodo teisingą kondensacinių sausintuvų naudojimą. Pagrindinės adsorbcinių sausintuvų eksploatavimo taisyklės.
 • Kondensacinių džiovintuvų aprašymas

  Kondensacinių džiovintuvų aprašymas

  Atsižvelgiant į panaudotus konstrukcinius sprendimus, kondensacinius džiovintuvus galima klasifikuoti pagal šiuos kriterijus.


 • Sausinimas ir jo metodai

  Sausinimas ir jo metodai

  Oro sausinimas - tai vandens garų kiekio ore sumažinimo procesas, taikant atitinkamus metodus. Tiesiogiai drėgmę iš oro galima pašalinti tokiais būdais...
 • Oro sausinimo panaudojimas

  Oro sausinimo panaudojimas

  Drėgmės perteklius ore gali sukelti tokius nepageidaujamus reiškinius kaip bloga savijauta, ligos, materialinė žala, be to jis gali padidinti nelaimingų atsitikimų darbe riziką. To galima išvengti, sumažinant vandens kiekį ore.
 • Kaimynė užliejo Jūsų butą - ką daryti? Kaip greitai išdžiovinti drėgnas sienas?

  Kaimynė užliejo Jūsų butą - ką daryti? Kaip greitai išdžiovinti drėgnas sienas?

  Jei kada nors kaimynas užliejo Jūsų butą ar trūko vertikaliai einantis vamzdis, gerai žinote, ką tai reiškia. Pirmiausia, žala padaryta bute: drėgnos sienos ir visur sklindantis drėgmės kvapas.
 • Kaip kovoti su drėgme? Kaip namuose išvengti pelėsių ir grybelių?

  Kaip kovoti su drėgme? Kaip namuose išvengti pelėsių ir grybelių?

  Ekspertų teigimu, vidutinis drėgmės lygis namuose turėtų būti apie 45-55%. Bet koks nukrypimas nuo šio standarto gali sukelti diskomfortą. Dėl per žemos drėgmės oras yra per sausas. Per aukšta, ilgą laiką išsilaikanti drėgmė gali ne tik sunaikinti sienas ...
 • Ką daryti, jeigu šlapias tinkas? Kaip galima pagreitinti remonto darbus?

  Ką daryti, jeigu šlapias tinkas? Kaip galima pagreitinti remonto darbus?

  Mūrininkams, tinkuotojams ir dažytojams rudens-žiemos laikotarpis yra kupinas iššūkių. Daugumos atliekamų darbų pažanga priklauso nuo aplinkos oro sąlygų, kurios, kaip žinoma ...
 • Statybos darbai žiemą - kaip kovoti su dėmėmis ant sienų?

  Statybos darbai žiemą - kaip kovoti su dėmėmis ant sienų?

  Pono Huberto iš vienos netoli Poznanės įsikūrusios vietovės istorija rodo, kad šlapio tinko problema gali nustebinti visus, kuriems prisiėjo atlikti tinkavimo darbus žiemą. Pasak ekspertų, pastatų tinkavimo darbai ...
 • Kondensaciniai sausintuvai. Dažniausiai užduodami klausimai

  Kondensaciniai sausintuvai. Dažniausiai užduodami klausimai

  Kaip sausinti? Kam skirti sausintuvai? Kiek laiko užima sausinimo procesas? Ką reikia daryti, kad sausinimas būtų efektyviausias? Ar pasiekęs nurodytus (laukiamus) parametrus, sausintuvas išsijungia automatiškai?