SAUSINIMUI

„Master“ sausintuvai yra suprojektuoti taip, kad galėtų sumažinti drėgmę įvairiomis sąlygomis. Jie gali būti naudojami pramonėje, statybose, gyvenamuosiuose namuose ir daugelyje kitų vietų.
 • Profesionalūs sausintuvai - serija rental

  Profesionalūs sausintuvai - serija rental

  Aukšto našumo prietaisai pramonei. Tvirtos konstrukcijos dėka jie tinka naudoti net ir nepalankiomis sąlygomis, pavyzdžiui, statybų aikštelėse.

 • Profesionalūs sausintuvai - didelio dydžio

  Profesionalūs sausintuvai - didelio dydžio

  Kondensaciniai sausintuvai su stipriu oro srautu greitam ir efektyviam drėgmės pašalinimui. Pristatomi kartu su galingu ir tyliai veikiančiu centrifuginiu ventiliatoriumi, dideliu oro filtru ir apsaugotu trijų fazių kompresoriumi. Geriausias pramonei.

 • Profesionalūs sausintuvai - serija compact

  Profesionalūs sausintuvai - serija compact

  Aukšto našumo prietaisai pramonei. Tvirtos konstrukcijos dėka jie tinka naudoti net ir nepalankiomis sąlygomis, pavyzdžiui, statybų aikštelėse.

 • Profesionalūs sausintuvai - serija baltos

  Profesionalūs sausintuvai - serija baltos

  Mobilūs prietaisai, skirti įvairioms patalpoms. Naudojant šio tipo kondensacinius sausintuvus, galima žymiai pagreitinti daug apdailos ir remonto darbų.

 • Surinktuvai namams ir biurui

  Surinktuvai namams ir biurui

  Jie pašalina iš patalpų drėgmę, tokiu būdu užkirsdami kelią pelėsių susidarymui ir bakterijų vystymuisi. Aktyviosios anglies filtras pašalina nemalonius kvapus. Oro sausintuvai dažnai naudojami gyvenamuosiuose namuose, garažuose, rūsiuose, bibliotekose, džiovyklose, vonios kambariuose ir pan.
 • Adsorbciniai sausintuvai

  Adsorbciniai sausintuvai

  Prietaisai gali būti naudojami įvairiose srityse. Drėgmė iš oro pašalinama adsorbcijos proceso būdu. Šio tipo sausintuvai yra naudojami tokiose vietose, kur būtina ypač maža drėgmė.