ŠILDYMAS

„Master“ šildytuvai gali greitai ir efektyviai apšilti bet kokias patalpas. Jie tinka ir laikinam, ir pastoviam patalpų šildymui. Siūlome skysto kuro, dujinius ir elektrinius šildytuvus.
 • Skysto kuro šildytuvai be dūmtakio

  Skysto kuro šildytuvai be dūmtakio

  Skysto kuro šildytuvai be dūmtakio – tai labai našūs prietaisai, užtikrinantys, reikalui esant, pastovų didelio šilto oro kiekio tiekimą. Jie puikiai tinka atvirose arba gerai vėdinamose patalpose, pavyzdžiui, gamyklose, sandėliuose arba statybų aikštelėse. „Master“ įmonės šildytuvai be dūmtakio yra ne tik našūs ir patvarūs, bet ir saugūs bei paprasti naudoti.
 • Skysto kuro šildytuvai su dūmtakiu

  Skysto kuro šildytuvai su dūmtakiu

  Skysto kuro šildytuvai su dūmtakiu – tai labai našūs prietaisai, užtikrinantys 100% švaraus, be dūmų, sauso šilto oro tiekimą. Jie puikiai tinka ten, kur yra prasta ventiliacija, pavyzdžiui, parduotuvėse, renginių palapinėse, greito aptarnavimo baruose ar parodų salėse. Prietaisai gali būti naudojami su lanksčiomis žarnomis, kurių dėka galima greitai ir lengvai paskirstyti šiltą orą.
 • Elektriniai oro pustūvai

  Elektriniai oro pustūvai

  Elektriniai šildytuvai – tai labai efektyvūs prietaisai, naudojami įvairiomis sąlygomis. Jie garantuoja švarų, našų ir saugų šildymą. Šie prietaisai puikiai tinka retam arba avariniam patalpų šildymui, kadangi juos paprasta naudoti ir galima lengvai pernešti. Elektriniai „Master“ šildytuvai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurios užtikrina šių įrenginių patikimumą ir efektyvumą.
 • Dujiniai šildytuvai

  Dujiniai šildytuvai

  „Master“ dujiniai šildytuvai užtikrina nuolatinį didelio šilto oro kiekio tiekimą. Prietaisų eksploatacija labai ekonomiška, o įrenginiai yra patvarūs ir našūs. Nešiojamieji dujiniai šildytuvai tinka gerai vėdinamose patalpose, pavyzdžiui, statybų aikštelėse, sandėliuose ar fabrikuose.
 • Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai

  Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai

  Elektriniai infraraudonųjų spindulių šildytuvai naudojami tiesioginiam, saugiam ir švariam pasirinktų objektų, daiktų ar žmonių šildymui. Tinka įvairiomis sąlygomis: gyvenamuose namuose, parduotuvėse ar biuruose.
 • Skysto kuro infraraudonųjų spindulių šildytuvai

  Skysto kuro infraraudonųjų spindulių šildytuvai

  Skysto kuro infraraudonųjų spindulių šildytuvai be priverstinės oro apytakos greitai apšildo tą vietą, į kurią jie yra nukreipti. Puikiai tinka sienų ar dažų ir tinko sluoksnių džiovinimui, įrengimų atšildymui bei darbo vietų apšildymui.
 • MASTER CF 75 SPARK

  MASTER CF 75 SPARK

  Šildymo galia: 75 kW
  Oro paskirstymas: Fuel consumption (LPG): Maitinimas:
  2.100 m3/h 2,3 m³/h 220-240/50 V/Hz
 • BF 35 šildytuvai

  BF 35 šildytuvai

  Šildymo galia: 33,7 kW
  Oro paskirstymas: Kuro sąnaudos: Maitinimas:
  1.900 m3/h 2,84 kg/h 220-240/50 V/Hz
 • BF 75 šildytuvai

  BF 75 šildytuvai

  Šildymo galia: 71,1 kW
  Oro paskirstymas: Kuro sąnaudos: Maitinimas:
  4.500 m3/h 6,00 kg/h 220-240/50 V/Hz
 • Priedai

  Priedai

  Mobiliųjų šildytuvų priedų katalogas Ši papildoma „Master“ šildytuvų įranga palengvina prietaisų aptarnavimą.