Slapukų ir privatumo politika


ĮvadasKai lankotės mūsų interneto svetainėje, apie Jus renkame informaciją, naudojamą mūsų turinio adaptavimui ir tobulinimui, bei skelbimų, kuriuos galima rodyti svetainėje ir mūsų partnerių svetainėse, aktualumo didinimui.

Jei nenorite, kad informacija būtų renkama, turėtumėte ištrinti savo slapukus ir vengti naudotis svetaine. Toliau rasite daugiau informacijos apie duomenis, kuriuos renkame, rinkimo tikslą ir trečiąsias šalis, kurios turi prieigą prie informacijos.

Išdavėjas

Svetainę valdo ir skelbia:
Dantherm Sp. z o.o.
ul. Magazynowa 5a
62-023 Gądki, Poland
Tel. (0048) 61 65 44 000
Fax (0048) 61 65 44 001
El. p.: sekretariat@dantherm.com


Asmens duomenys ir kam juos naudojameBendro pobūdžio informacija

Asmens duomenys – tai informacija, kuri tam tikru mastu gali būti priskiriama Jums. Kai naudojatės mūsų svetaine, mes renkame ir tvarkome daug tokių duomenų elementų. Tai vyksta, pavyzdžiui, naudojant slapukus tiesiog skaitant turinį, prenumeruojant mūsų naujienlaiškį, pateikiant kontaktinę formą, dalyvaujant konkurse ar apklausoje, registruojantis naudotoju arba prenumeratoriumi, kitaip naudojantis paslaugomis arba perkant svetainėje.

Įprastai renkame ir tvarkome šių tipų informaciją: unikalų ID numerį ir techninę informaciją, susijusią su Jūsų kompiuteriu, planšetiniu kompiuteriu arba mobiliuoju telefonu, Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės istoriją ir puslapius, kuriuos spustelite.

Tiek, kiek pateikiate aiškų sutikimą ir patys įvedate informaciją, mes taip pat tvarkome Jūsų vardą ir pavardę, telefono numerį, el. pašto adresą, adresą ir įmonę / organizaciją bei kitą informaciją, kurią aiškiai ir savanoriškai pateikiate. Paprastai tai susiję su užklausų pateikimu kontaktinėse formose, kai atsisiunčiate medžiagą, kuria leidžiame Jums naudotis, arba kai prenumeruojate mūsų naujienlaiškį.

Informacija, kurią renkame, saugoma ir tvarkoma daugiausiai naudojant „Dantherm“ CRM sistemas.

Tikslas

Informacija naudojama siekiant identifikuoti Jus kaip naudotoją ir teikti paslaugas, kurių prašėte, įskaitant naujienlaiškių išleidimą at atsakymą į užklausą. Be to, informaciją naudojame, siekiant optimizuoti mūsų paslaugas ir turinį, įskaitant nuasmenintą statistiką, ir rodyti, mūsų nuomone, Jums svarbius skelbimus savo svetainėse ir mūsų partnerių svetainėse, pavyzdžiui, kaip „LinkedIn“ ar „Google AdWords“ remiamą turinį.

Saugumas

Ėmėmės techninių ir organizacinių priemonių, kad užkirstume kelią atsitiktiniam ar neteisėtam Jūsų duomenų sunaikinimui, paskelbimui, praradimui arba atėmimui, duomenų atskleidimui trečiosioms šalims, piktnaudžiavimui ar kitokiam tvarkymui, kuris pažeidžia įstatymus.

Saugojimo trukmė

Informacija bus saugoma įstatymu leidžiamą laikotarpį, ir mes ištrinsime duomenis, kai jų daugiau nereikės. Saugojimo trukmė priklauso nuo informacijos pobūdžio ir saugojimo pagrindo. Todėl neįmanoma pateikti bendro laikotarpio, kada duomenys bus ištrinti.

Jei prenumeruojate mūsų naujienlaiškį, šiuo tikslu saugosime ir tvarkysime informaciją apie Jus, kol nuspręsite nutraukti naujienlaiškio prenumeratą.

Skyriaus „Slapukai“ apžvalgoje rasite kiekvieno mūsų svetainėje naudojamo slapuko naudojimo trukmę. Turėtumėte žinoti, kad naudojimo trukmė bus skaičiuojama nuo naujausio Jūsų apsilankymo svetainėje.

Informacijos perdavimas

Duomenys, susiję su Jūsų naudojimusi svetaine, skelbimai, kurie Jums pateikiami ir, esant reikalui, spragtelėjimai, geografinė vieta, lytis, amžiaus grupė ir pan., atskleidžiami trečiosioms šalims tiek, kiek tokie duomenys žinomi. Šias trečiąsias šalis galite pamatyto skyriuje „Slapukai“. Informacija naudojama tiksliniams skelbimams.

Tam tikrais atvejais informacija gali būti atskleidžiama kitoms „Dantherm“ grupės įmonėms arba „Dantherm“ grupės produktų perpardavėjams. Tokie duomenys gali būti kontaktinių formų turinys, siekiant suteikti Jums kuo geresnes paslaugas arčiausiai esančioje geografinėje vietoje.

Duomenų saugojimui ir tvarkymui naudojamės ir trečiosiomis šalimis. Šios trečiosios šalys mūsų vardu tvarko informaciją ir negali naudotis duomenimis savo tikslais.

Asmeninę informaciją, tokią kaip vardai ir pavardės, el. pašto adresai ir pan., atskleisime tik Jums sutikus. Naudojamės tik tais ES ar valstybių duomenų tvarkytojais, kurie gali tinkamai apsaugoti Jūsų duomenis.

Jūsų teisės

Jūs turite teisę žinoti, kuriuos Jūsų asmens duomenis mes tvarkome. Jūs taip pat bet kuriuo metu galite paprieštarauti Jūsų duomenų panaudojimui. Be to, galite atšaukti sutikimą tvarkyti Jūsų asmens duomenis. Jei Jūsų duomenys, kuriuos tvarkome, yra klaidingi, turite teisę prašyti ištaisyti arba ištrinti duomenis. Tokį prašymą galite pateikti adresu: sekretariat@dantherm.com. Jei norite teikti skundą dėl to, kaip mes tvarkome Jūsų asmens duomenis, taip pat galite susisiekti su Danijos duomenų apsaugos institucija.

Slapukai

Slapukų failai, arba tiesiog slapukai, tai tekstiniai failai, kuriuos išsaugo svetainė jūsų kompiuteryje arba kitame įrenginyje, kuriuo naršote internetą. Šie failai leidžia svetainei atpažinti naršyklę, su kuria jungiatės prie svetainės, arba išsaugoti nustatymus ar kitą informaciją.

„Dantherm Sp. z o.o” naudoja slapukus savo svetainėse, kad pagerintų jų veikimą ir pasiūlytų klientams įvairių paslaugų bei funkcinių galimybių. Naudotojas turi galimybę naršyklėje blokuoti arba apriboti slapuko failą, tačiau tokiu būdu nebus galima naudotis tam tikromis svetainės funkcijomis.

„MCS“ svetainė naudoja slapukus įvairiais tikslais, pavyzdžiui, informacijai išsaugoti naudotojo naršomoje svetainėje. Slapukai taip pat renka informacija apie tai, kaip naudotojas naršo svetainę, įskaitant turinį, kurį jis spustelėjo naršymo metu. Šie slapukai gali būti perduoti į tinklalapio analitikos įrankius, tačiau ten jie naudojami išimtinai tik svetainės veikimo tobulinimui.

Slapukai seka informaciją apie tai, ką naudotojas naršo mūsų svetainėje, o tai leidžia pateikti specialius suasmenintus pasiūlymus arba naudotoją dominančią informaciją.

Visose interneto naršyklėse galima blokuoti arba ištrinti slapukus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie failų valdymą, peržiūrėkite savo naršyklės žinyno failus.