Statyba

Statybviečių
šildymas
Šildymas
tiesiant
kelius
Pastatų
ir dažų
džiovinimas
Drėgmės šalinimas

Statybų pramonė yra pagrindinė „Master“ gaminių rinka. Šioje srityje dažnai naudojami oro šildytuvai ir drėgmės surinktuvai. Renkantis prietaisą labai svarbu galimybė jį naudoti sudėtingomis sąlygomis, todėl ieškoma patvarios konstrukcijos ir didelio efektyvumo. „Master“ gaminiai yra itin mobilūs ir nebrangiai eksploatuojami, todėl juos dažnai renkamasi statybos versle, nuomai bei mažesnės meistrų komandos ir individualūs asmenys.

Be pagrindinės savo funkcijos – aplinkos temperatūros pakėlimo – šis prietaisas leidžia dirbti net labai žemos temperatūros aplinkose ir pagreitina įvairius procesus.

Produktai


„Master“ mobilūs šildytuvai be jokios abejonės yra lyderiai statybų pramonėje. Greitai sumontuojami ir efektyviai veikiantys prietaisai statybos darbus leidžia vykdyti net ir esant itin žemai temperatūrai.

Dėl stipraus oro srauto, pastatomi šildytuvai už palyginti nedidelę kainą greitai pakelia oro temperatūrą didelėse patalpose. Karštą orą pučiantis vėdinimo anga yra puikus sprendimas tose vietose, kuriose vyksta dažnas karšto ir šalto oro maišymasis.

„Master“ drėgmės šalintuvai ir ventiliatoriai – tai puikus pasirinkimas drėgmės pertekliui, dažnai sukeliančiam problemų rudenį ir žiemą atliekant apdailos darbus, pašalinti.

„Master“ oro kondicionieriai pasirūpina komfortu karštomis dienomis. Mobilūs oro kondicionieriai puikiai tinka statybvietėse įrengtiems biurams.

Naudojimas


Dažymas
Gipso klojimas
Statybvietė

Kelių tiesimas
Pastatų džiovinimas
Sudėtingos statybvietės

Konsultavimas


Susiraskite vietinį prekybos atstovą ir sužinokite daugiau apie gaminius ir jų pritaikymą.

Taip pat peržiūrėkite kitus verslo sprendimus

Statyba
Gamyba ir logistika
Dirbtuvės ir garažai
Žemės ūkis
Renginiai ir kariuomenė
Avarinė tarnyba